Charming Private Riad

  • 130 м²
  • 1 спальня
  • 2 ванни кімнати

Вілла Charming Private Riad Marrakesh вміщує до 9 осіб та забезпечує близькість до усипальниці Саадитів, за 5 хвилини пішки.

Помешкання має вид на місто. У віллі є ванна кімната з біде, окремим туалетом і душем. Також для комфорту гостей є рушники.

Вілла Charming Private Riad оснащена мінікухнею з електрочайником, холодильником і скляним посудом. Помешкання в Марракеші розташоване досить близько до ресторану bab laachour, де гості можуть насолодитися різноманітними стравами.

Будинок відпочинку має першокласне розташування, за 3 км від залізничного вокзалу Marrakesh та лише за 1.5 км від площі Джамаа-ель-Фна. Вілла в Марракеші розташована на близькій відстані від історичних пам'яток, таких як Палац Ель-Баді. Вілла Charming Private Riad розташована на відстані 10 хвилин їзди автомобілем від парку Мажорель, а також в межах 15 хвилин їзди автомобілем від таких розважальних закладів, як Спортивний клуб «Роял Тенніс Гарті». Завдяки автобусній зупинці Sidi Mimoun Terminus, розташованій лише за 0.9 км, гості можуть легко дістатися до Марракеша.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Charming Private Riad Марракеш
Riad Fleur De Kasbah
Ціна лише для моб. пристроїв

Riad Fleur De Kasbah

8.9
Відмінно 12 відгуків
47 м від помешкання
USD 379 USD 341
за ніч
Dar Amayas
Ціна лише для моб. пристроїв

Dar Amayas

10
Чудово 2 відгуки
56 м від помешкання
USD 79 USD 71
за ніч
Riad Wadiya, Privatif, Piscine En Rooftop.
Ціна лише для моб. пристроїв

Riad Wadiya, Privatif, Piscine En Rooftop.

9.4
Блискуче 10 відгуків
83 м від помешкання
USD 799 USD 719
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Марракеш Менара Аеропорт
    6 км

    Залізничні вокзали

    Marrakesh Train Station
    3.6 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Харчування

    • Їдальня на свіжому повітрі

    На кухні

    • Електрочайник

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Тераса
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Допускається розміщення з домашніми тваринами

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 12:00
    Часті питання
    • ❓
      Якісь визначні пам'ятки є поруч з віллою Charming Private Riad?
      Вілла Charming Private Riad розташована лише за 5 хвилини ходьби від усипальниці Саадитів, що має найвищу оцінку 8/10.
    • ❓
      Які правила заїзду та виїзду з цієї вілли?
      Гості цієї вілли повинні заїхати не пізніше 23:59 і виїхати до 12:00.
    • ❓
      Які ресторани є поруч з віллою Charming Private Riad?
      Ресторани поблизу вілли Charming Private Riad включають bab laachour і Snack Lina.
    • ❓
      Чи є на цій віллі кухня?
      Так, на цій віллі є повністю обладнана кухня.
    • ❓
      На віллі Charming Private Riad можна з домашніми тваринами?
      Так, у віллі Charming Private Riad, зазвичай допускається розміщення з домашніми тваринами, але краще заздалегідь зателефонувати, щоб упевнитися в цьому.
    • ❓
      Які відомі пам'ятки варто відвідати, зупинившись у віллі Charming Private Riad?
      Гості можуть відвідати площу Джамаа-ель-Фна, що зручно знаходиться на близькій відстані від вілли Charming Private Riad.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Марракеш Менара Аеропорт
    6 км

    Залізничні вокзали

    Marrakesh Train Station
    3.6 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Charming Private Riad Марракеш

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити